סדנאות רייקי 2 עם נמרוד קדם

נמרוד קדם אני מלמד סדנאות רייקי 2 בשילוב ידע וטכניקות יפניות אותנטיות כך שהלימוד הופך לחוויה אמיתית.

גישתי ללימוד רייקי 2 שונה ממרבית המורים ומגיעה מהבנה עמוקה של אנרגיית הרייקי ושל תהליכי הריפוי המתרחשים בעקבות השימוש בה ובטכניקות הנלמדות בסדנה.

בסדנאות רייקי 2 אני מלמד את כל מה שמלמדים היום בסדנאות ברחבי העולם אך אני מוסיף את נקודת המבט האישית שלי ואת ההבנות שלי לגבי השימוש בסמלי הרייקי ובאנרגיית הרייקי בכלל.

אגב אנרגיית הרייקי, בסדנה אוכל לחשוף בפניך את האמת אודות מקור אנרגיית הרייקי ואודות השימוש בה.

הנה משהו למחשבה:

בסדנאות רייקי 1 מלמדים אותנו שאנרגיית הרייקי מגיעה ממקור אינסופי חיצוני לנו ושאנחנו רק מתעלים את האנרגיה דרכנו. עוד אומרים לנו שאין כל צורך להתרכז או לחשוב על משהו מיוחד. אנרגיית הרייקי היא בעלת תבונה ויודעת בדיוק לאן לזרום.

כל זה טוב ויפה, עד שנציץ במה שכתבה הגב' טקאטה ביומנה:

10 בדצמבר, 1935

המשמעות של "רייקי" - האנרגיה שבתוך עצמנו, כאשר מרכזים ומיישמים על מטופל, ירפא את כל המכאובים - זהו הריפוי הנפלא של הטבע, אשר אינו דורש כל תרופה. זה עוזר מכל הבחינות, בבני אדם ובחיות. כדי להתרכז, עלינו לטהר את מחשבותינו במילים, ולחשוב על כך שאנו מאפשרים לאנרגיה אמיתית לצאת מתוכנו. האנרגיה נמצאת בתחתית הבטן, כחמישה סנטימטר מתחת לטבור. שב בתנוחה נוחה, עצום את עיניך, התרכז במחשבותיך והרגע. הצמד את ידיך בתנוחת תפילה והמתן לסימן. בצורה נעימה ובעדינות הנח את ידיך החל מהראש ומטה. על המטופל העומד לקבל את הטיפול לנקות את מחשבותיו, להרגיש נוח, ולהיות עם רצון להרפא. על המטופל ועלינו לזכור להרגיש אסירי תודה. הכרת תודה היא ריפוי נפלא של הנפש.

האם יכול להיות שכל מה שמלמדים היום בסדנאות רייקי נובע מתפיסה והבנה שגוייה של אנרגיית הרייקי? האם יכול להיות שמישהו לאורך הדרך הבין לא נכון ולכן אנחנו לא מתחברים היום למהות האמיתית של רייקי?

זה בדיוק מה שקורה!

בסדנאות רייקי 2 שאני מעביר תוכל לקבל הבנה עמוקה לגבי צורת העבודה עם אנרגיית הרייקי, תוכל לדעת מהו מקור אנרגיית הרייקי ומה בדיוק אנחנו מתעלים דרכנו כאשר אנחנו מטפלים באחרים.

תוכל ללמוד גם איך להשתמש באנרגיית הרייקי, על היבטיה השונים, על מנת להמשיך את ההתפתחות האישית אותה התחלת לאחר סדנת רייקי 1.

אז מה בעצם אני מקבל?

מעבר להשתתפות בסדנה, הידע, החווייה וההיתנסות, כל משתתף מקבל גם את הדברים הבאים:

חוברת הדרכה

חוברת רייקי 1 חוברת מקיפה הכוללת את כל הידע התיאורטי, כמו גם את כל ההוראות עבור התרגילים, כך שאין צורך לרשום דבר בזמן הסדנה.

החוברת כוללת רקע על סמלי הרייקי, טכניקות לעבודה עם סמלי הרייקי, טיפול מרחוק, מעבר למרחב וזמן, שליחת רייקי אל מעבר למימדים המוכרים לנו, הגנות אנרגטיות בעזרת רייקי, טיפול בסריקה לאיתור חוסר איזון אנרגטי, טיפול אינטואיטיבי וטכניקות יפניות נוספות, איזון צ'אקרות ועוד. מעבר לכך אני מעביר בסדנה את הידע המלא לגבי מקור הרייקי, ההיבטים השונים של האנרגיה ועל שינוי מצבי תודעה בעזרת סמלי הרייקי.

בחוברת עצמה הושקעה עבודה רבה והיא עברה גלגולים רבים במהלך השנים בהן אני מלמד.


תעודת הסמכה

תעודת רייקי 2 בסיום הסדנה תקבל תעודת המעידה על השתתפותך בסדנה ומסמיכה אותך כמטפל רייקי בדרגה שנייה. את התעודה תוכל למסגר ולתלות על הקיר באזור בו תוכל לראות אותה. כך תוכל לזכור לתרגל רייקי בכל רגע בחייך.

כאשר תרצה להצטרף לארגון רייקי, יהיה עליך להציג את התעודה ואת שושלת היוחסין המופיעה בחוברת שקיבלת. למען האמת, התעודות שאני מעניק למשתתפים בסדנאות שלי מוכרות על ידי כל ארגוני הרייקי בארץ, כך שלא תזדקק אפילו להציג את שושלת היוחסין.


כמשתתף בסדנה תקבל גם את הבונוסים הבאים, במידה ולא קיבלת אותם כבר אחרי סדנת רייקי 1:

בונוס #1: חברות באגודת הרייקי בישראל

כרטיס חבר באגודת הרייקי בישראל אגודת הרייקי בישראל מקיימת פעילויות שונות בתחום הרייקי, בהן שני כנסים שנתיים וימי עיון. החברות באגודת הרייקי בישראל מאפשרת לך להישאר מעודכן וכן לקבל הנחות להשתתפות בכנסים ובימי העיון.

בונוס בשווי 120 ש"ח לשנה - חינם!

בונוס #2: שלושה שיעורי יוגה חינם

על מנת להקל על הכניסה לעולם הרוח ועל מנת לאפשר שילוב טוב יותר בין גוף לנפש, תקבל 3 שיעורי התנסות ביוגה בסטודיו "דארמה יוגה" ברחובות.

בונוס בשווי 150 ש"ח - חינם!

בונוס #3: הנחה לקורס יסודות המדיטציה

שובר הנחה בסך 150 ש"ח להשתתפות בקורס יסודות המדיטציה בהנחיית אלון מאיר פאר במרכז צ'י-חי בנס-ציונה.

אלון הוא המדריך בקורס מדריכי מדיטציה של מכללת וינגייט.

בונוס בשווי 150 ש"ח - חינם!

בונוס #4: חברות קבועה במועדון הלקוחות של סטונאייג'

כמשתתף בסדנת רייקי תקבל כרטיס מועדון לקוחות של חנות סטונאייג' ברמת-גן, המקנה הנחה קבועה בסך 10% לרכישת קריסטלים.

ככל שתתקדם בתחום הרייקי בפרט והרוח בכלל תגלה כי חברות זו חוסכת לך כסף רב.


בונוס #5: שובר מתנה של מרכז מעגלים בנס ציונה

שובר מתנה לשיעור יוגה/פילאטיס חינם או
5% הנחה על טיפולי קוסמטיקה או
5% הנחה על טיפול הסרת שיער ב-IPL

בונוס בשווי 50 ש"ח - חינם!

סה"כ שווי המתנות למשתתפים בסדנת רייקי הוא מעל 500 ש"ח.

זה הזמן שלך לפעול למען המשך דרכך ברייקי!

הזמן עכשיו מקום בסדנת רייקי 2 הקרובה

רוצה שאחזור אליך? הכנס את שמך ומספר הטלפון שלך ולחץ על כפתור "שלח"

שם פרטי 
מס' טלפון 
 

שלח SMS:[ יצירת קשר | פרטיות | תנאי שימוש | רייקי 1 | רייקי 2 | רייקי 3 | רייקי מאסטר | קארונה רייקי® | לומדים רייקי | בלוג ]
[ לומדים רייקי 2 עם נמרוד קדם ]


2009-12 © נמרוד קדם, כל הזכויות שמורות.